Danes je 14. nov 2018 13:54

Stran 1 od 1 [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Gobionidae
UNREAD_POSTObjavljeno: 15. okt 2018 21:16 
Administratorji strani
Uporabniški avatar

Stefano Porcellotti
3 h

And after a long effort, here is the Gobionidae family, separated from the family Cyprinidae. A big thank you to all the colleagues ichthyologist who, thanks to the possibility to consult their works, have allowed me to carry out this work of divulgation. Thank you!

http://www.ittiofauna.org/webmuseum/pes ... hexE5aEhG0

In po dolgem trudu, je tu družina gobionidae, ločena od družinskega cyprinidae. Velika hvala vsem kolegom ichthyologist, ki so se zaradi možnosti, da se posvetujem z njihovimi delom, mi dovolili, da sem opravil to delo divulgation. V redu.

In po dolgi utrujenosti, je tu družina, ki je ločena od družine. Hvala vsem kolegom poslancem, ki so mi zaradi možnosti posvetovanja z njihovim delom dovolili, da sem opravil to delo razširjanja. V redu. Družina gobionidae je bila vedno del, ali kot ali kot pa. Leta se je vrnil v.. Cuvier in kasneje iz l. Agassisiz, heckel in bonaparte; slednja je objavila katalog vrst. Vrsta v katalogu je bila navedena z njihovo geografsko porazdelitvijo, od berg (1932), v pomembnem delu, ki se zdi, da je danes v več točkah presežen. Razvrstitev celotne družine cyprinidae je posledica kryzanovsky (1947), medtem ko je ramasami (1955) izvedla raziskave o, in phylogenetics skupin. Nazadnje, leta 2016 so stout in kolegi dvignili vse subfamilies od v državo neodvisnih družin, ki temeljijo na genetskih in molekularno študijah. Trenutno so cyprinidae razdeljeni na 23 družin, vključno z novimi družinami zaradi razkosanje cyprinidae, kot je družinska družina. () je vrsta družinske družine v rodu " gobionini kot prilagoditev za žvečenje različnih vrst živil, povezanih z njenimi ekološkimi niš, osebki različnih vrst gobionidae so razvili različne vrste kosti in zobe zob: nekateri Imajo vmesne faringee kosti z različnimi datotekami z zobmi (stanjšane, stisnjeno in stisnjeno coarsamente) drugi imajo velike kosti kosti z eno vrsto kotnik zob. Obstajajo tudi gobionidae, ki imajo ozke kosti kosti z vrsto zelo stisnjenih zob.

Tako kot drugi cipriniformi, tudi, gredo nazaj v oligocene (od 38 do 26 milijonov let nazaj). Trenutno je novo ustanovljena družinska družina sestavljena na podlagi genetske in molekularne analize. Podrobne študije še niso na voljo glede glavnih morfološke značilnosti in ključev za priznanje. Zato bomo, dokler ne bodo na voljo zadostni podatki, zagotovili opis rodov in vrst, ki so dodeljeni tej novi družini.
·
Oceni ta prevod

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
 Stran 1 od 1 [ 1 prispevek ] 

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za: